Nie masz konta? - Szybka Rejestracja! | Zapomniane hasloLogowanie 
Akademia Rozwoju AFK Artykuły fryzjersko kosmetyczne

 
KOSZYK JEST PUSTY
Sprawdź jak kupić taniej!

 

HYBRID GEL Garden of Colour 15g - FLORENCE

Cena brutto: 30.00 zł

sztuk
Opis
Żel Hybrydowy z linii The Garden of Colour - Hybrid Gel The Garden of Colour - to innowacyjne połączenie żelu UV i lakieru. Rozwiązanie rewelacyjne nie tylko ze względów technologicznych, ale również estetycznych. Każda z nas ma świadomość, że dłonie to wizytówka kobiety. Teraz dzięki palecie w której goszczą 22 barwy, Wasze paznokcie będą piękne na dłużej. Kolor przez cały okres noszenia Żelu Hybrydowego z linii The Garden of Colour będzie zachwycał intensywnością, świeżością i połyskiem.

System hybrydowy został opatentowany chemicznie i technologicznie przez amerykańską firmę. Hybrydy The Garden of Colour tworzone są przy udziale zaawansowanych technik, takich jak HPLC (specjalistyczna technika stosowana przy oczyszczaniu oraz identyfikacji związków chemicznych), spektrofotometrii, GC/FID (chromatografia gazowa) i GC/MS (spektrometria mas), w celu zapewnienia dokładnego składu chemicznego. Dzięki temu został stworzony unikatowy produkt, cechujący się wysoką jakością i bezpieczeństwem.

Żel Hybrydowy w swojej strukturze jest rzadki. Posiada cechę samopoziomującą oraz doskonałej przyczepności. Charakteryzuje się stabilnością koloru, szybkością utwardzania, mniej drażniącym zapachem. Aby ściągnąć żel hybrydowy należy namoczyć paznokcie w acetonie.

CECHY:
rzadki
samopoziomujący się
doskonała przyczepność
niski poziom drażniącego zapachu
szybko się utwardza
utwardzanie lampą LED i UV
wysoka jakość
bezpieczny chemicznie
trwały

SPOSÓB UŻYCIA: można utwardzać w lampach UV oraz najwyższej jakości lampach LED (żel Hybrid Top The Garden of Colour testowany był przy użyciu lamp LED Silcare)

POJEMNOŚĆ: 15 g

Produkty polecane

Maszynka Moser 1400
 
Klasyczna maszynka MOSER 1400 jest najtańszym modelem profesjonalnych maszynek fryzjerskich. Przeznaczona do użytku profesjonalnego - doskonale sprawdza się w warunkach długotrwałej eksploatacji.

Posiada wygodną regulację ostrza (0,1mm do 2mm), bardzo solidny i lekki przewód zasilający, oraz specjalny uchwyt do zawieszenia.

W zestawie znajdują się dwie nasadki 3mm i regulowana nasadka pozwalająca uzyskać długości od 4mm do 18mm
199 zł
© Copyright by AFK
FacebookTab
Szybki kontakt
Szybki kontakt

Sklep ON-LINE:    502-283-443
E-mail:                sklep@afk.pl
Przedstawiciele Handlowi
(18) 353-78-15

Sklepy
(18) 521-39-40

Pełne informacje kontaktowe